Metin2 Private Serverleri | Metin2 PvP | Metin2
Forumumuzdan Daha Çok Yararlanmak İçin Üye Olmalısın .
Forumumuzdan Daha Çok Yararlanmak İçin Üye Olmalısın .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Metin 2, Metin2 Private Serverler, Metin2 Serverlar

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Metin2 Alesta EdiLee İle ANımız xD

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Metin2 Alesta EdiLee İle ANımız xD Empty
MesajKonu: Metin2 Alesta EdiLee İle ANımız xD   Metin2 Alesta EdiLee İle ANımız xD EmptyPaz Kas. 28, 2010 4:20 pm

Slm arkiler şimdi size EdiLee ile yaşadığım eski anılarımı anlatacağım
birgün abdurrahman'la cafeye gittik. baktık arkiler metin2 oynuyolar daha yeniyiz ikimiz oyunda char aldık kendimize 1 lvl olarak oyuna gircez akşam eve geldik . abdurrahman oyunu pc ye kurdu bn charımın ismini oluşturmuştum zorba01 ... o zamanlarda da bi kareteci uzak dövüş ustası jett lee nin büyük büyük büyük babasının kardeşinin dayısının amcasının kızkardeşinin oğlu adı Edy Lee onun ismini yazdı tabi ingilizce dersi görüyoruz edy ile lee birleşince y i oluyo neyse konu nerden nereye gitti 1 lvl olarak oyuna girdik daha kılıç tutmasını bilmiyoz baktık insanlar avlanıyolar ava çıkmışlar adamlar köpek kurt öldürüyolar bi tane aç kurt ikimizi görmesin mi peşimize bi takıldıysa bu biz EdiLee [Abdurrahman(Apo)] ile bi koşuyoz am q bize yardım eden yok kaçtık köy meydanına kadar baktık bu böle olmayacak aldım elime bi taşı bi attım kurt yıkıldı yere yanına gittik bi baktık kurt ölmüş meğersem numara yapıyomuş bak seeen ne akıllı hayvan biz bi koştuk edy de koşuyo kurt bunun poposunu bi ısırmıyomu edy bi bağırıyo joan halkı ayağa kalkıyo seste kurtta korkuyo kurt başlıyo kaçmaya tabi kardeşim yaralandı kı çın dan baktım yakınlarda ihtiyar bi kadın var adıda yaşlı kadın bak bak isim vermeye üşenmiler yaşlı kadın demişler ya bi g. zekalıyız ya onun yaşlı olduğunu bilmiyoz neyse bu aldı eline bi ısırgan otu 10 dakkada haşladı bizim edy nin kıcına sürdü 2 dakkada iyileşti sonra hocalara gittik bedensel hocasına dedi bn bedensel olcam peki dedi çalışmalara başlıyalım önce hava kılıcı ile başladı bizimkiisi yapamadı ilk denemelerde olmuyo sonra bnde zihinselcideyim o da bana ilk hareketi güçlü vuruş oldu önce mavi renkte bi iksir içirdi sonra gösterdi bunu yap eee yaptım hoca bana sözlüden yüz verdi bizim edy bakıyom tık yok bi hamle bile yapamıyo hadi gelin bi ws yapın dedi hocalarımız tabi bn kendimden emin bir şekilde bi ruh çaktım bn buna adam 7.5 km geri fırladı hoca tekrik etti ve yazılıdanda yüz verdi bizim zihinselci bedenselciyle dalga geçiyo tabi anlatamadı bizim edy yi eğitemedi hoca bizi 20 lvle atadı sonra çalışkan olmamın sebebiyle hoca bana +10 dolunay verdi bn bi taktım bunu sonra bizim ed y 70 lvl asker atlı bi okçu ninjanın atıyla beraber meydana geldi tabi otobüs parasınıda tabi bizde para yok hocalar verdi bnde dolunay onda kdp bn 20 lvl tabi bizim şaşgaloz hala 1 lvl dedim al kdp yi ya all ah yabani köpeklere dalıyoz biz hepsini öldürdük bizim edy dakkada 25 oldu tabi bn haliyle 35 oldum bizim edy nin kı çını ısıran kurtuda gördük tabi biz nasıl öldürcez bilmiyoz 35 lvl olduk daha kurtlardan korkuyoz aç mavi kurt öldürme eğitimi almadık nolcak bizim edy yi getiren 70 lvllik okçu geldi ibi ok attı kurt yerde ölmüş
saol dedik biz buna o da dedi eyvallh başınız sıkışırsa bni arayın dedik biz abi telefon no kaç la ne telefonu 1815 te telefon ne gezer tabii bizim sa lak lığımız. mal gibi soruyoz o zamanda telefon ne gezer
usta dedim snn isim ney dedim bnm ismin alfa ooo menun oldum alfa bey bizim atımız yok bizi ata attı atın üstünde maymun zindanına gittik girdik içeri abow bu ne hayvanat bahçesi gibi içerisi leşşş gibi bo k kokuyor sı çmışlar bu maymunlarda temizlememişler neyse dedi bunları bo klarını temizleyin pırıl pırıl olsun heryer biz başladık çalışmaya 10 dakka çalıştık tertemiz oldu maymun zindanı bizim alfa geldi alın dedi 2 tane madalyon aldık gidin seyise verin size 2 tane at versin gittik seyise verdik madalyonları iki tane at verdi aldık atları ohhh koşuyoz val la gittik çöle yaw burası ne korkunç biyer çölün orta yerlerine gitmiştik baktık akrepler biraz daha yanında akrep adamlar yaw bunlar ne çirkin bişeyler indim attan gittim yanlarına SA (Selamun Aleyküm) dedim baktım bunlarda dost değil bize doğru koşuyolar tabi bn 35 lvlim dolunayım var ya çektim dolunayımı 2 el ateş ettim birini kafasından vurdum ölmedi birini parmagından vurdum öldü atladık ata kaçıyoz bunları geride bıraktık sonra yolumuzu gülçü çöl haydutları kesti baktık bunlarda dost değil at üstünde bize kılıç attılar bize bişey olmadı atlar öldü sonra kılıcımı çıkardım bari boşa ölmiyim dedim bi vurdum haydutların kılıcına bişe olmadı sonra haydutlar bize üflemeye başladı en başda napıyo bu ma llar diye düşündük halbuki sarımsak yemişler ağızları leş gibi kokuyo aynı fare ölmüş gibi biz bayıldık orda bunlar bizi bağlamışlar orda bağlı duruyoz sonra uyandık baktık kap karanlık bir mağara bırakın lan bizi diye bağırdık biz kesin lan dediler yaklaşık 15 tane haydut bunlar bişey yapıyolardı baktık iğrenç bir böcekle bizi tehdit ediyolar hanginiz zihinsel diye aslında zihinselin gücü onlar için paha biçilemez özellikle güçlü beden söyleyin bu sır ne diye biz söylemedik sonra bizim ağzımıza bu böcekler soktular böcekler gitti beynimize kafamızdaki tüm bilgileri çalacaklardı edy nin bedensel hakkında bildiklerini koplayadılar bnmkileride aldılar sadece güçlü bedeni alamadılar çıktılar bunlar içimizden baktılar bu böle olmuyo geldiler yanımıza beynimizi kesip daha kolay alacaklardı tam kılıcı kaldırıp vuracaklardı ki ALFA ve Bitane daha biri geldi Evet bu bir suraydı metin 2nin birincisi AVERY bunlar atladılar mağaranın tepesinden mağarayı yıkdılar bizim ellerimizi şaman çözdü biz kurtuldukaldım bn dolunayımı ve Edy de kdpsini aldı biz 5imiz saldırıyoz 15 kişiye normalde kişi başına 3 tane düşüyoda bizim sura ve alfa yani okçu 6 kişeye birlikte dalıyo şaman bide büyü yapıyo bizimkilere bizimkiler resmen dösüyo bunlarrı en sonunda haydutlardan birinin kılıcı alfanın kalbine saplandı oracıkta ölüverdi sonra gözlerini açıp haydutun bacağını kesti sonra son nefesini verdi bizim Sura Yani AVERY arkadaşı ölmüştü çünkü ateş hayaletini bi açtı önüne geleni öldürdü savaşı biz kazandık çünkü cehennem gibi yaktı ortalığı şaman bizim atlara büyü yapıp iyileştirdi ama ALFA yı kaybetmiştik bu büyük bi kayıptı 70 lvl okçu ninja ALFAyı atına koyduk birlikte joana kadar gemiştik yaşlı kadına geldik dedik ALFA yaralandı belki hala yaşıyordur baktı şöyle bir alfaya o öldü dedi çok üzgünüm...
bir gün biz oldk 50 lvl hocalar bize bu sefer su perisi kılıcı verdiler vaaaay dedim süper ya
şimdi sizden şeytan kulesine gitmenizi istiyorum ordaki demirciye bu notu teslim edin diye atladık atlara gittik kuleye bayağa yolda uzunmuş biz kestirmeden gittik kule bekçisi dedi yukarısı şeytanlarlar dolu buraya girenlerin bidaha çıkamadığı söyleniyor dedi yok biz çıkarız dedik tam giriyoduk lan olm kimlik kartık olmadan artık eve bile almıyolar bilmiyomusunuz dedi gösterdik TC mizi aldık nolcak o dedik mezarınız için ya çıkamıycaksınız ya ondan dedi bi girdik baktık heryer şeytan dolu tabi biz korkmuyoz bizim göğsümüz iman dolu baktık bi kişi gördük şeytan larla savaşıyo sorduk demirci nerde dedi kulenin sonuncu katında nasıl çıkıcaz şu metni kırınca çıkıyoruz kırdık çıktık 2. kata ee nerde daha var kata dedi vs vs...
sonra son kattan bi önceki kattayız tabi sürekli kesiyoz exp geliyo bn 69 oldu Edy bzim coştu adam 75 lvl oldu sonunda hakiki şeytan geldi arkasında demirci şetan bile açamamış o kilidi şeytan bizi görünce saldıra geçti gelin piss çamurlar dedi kılıçla vurdu bizim Edy yaralandı ALL AH a şükür Mükemmel (Perfect Mater) eğitimi almıştık güçlü bedeni bi açtım bn taş gibi oldum Edy de hava kılıcı ile öfkeyi yaptı ama kılıç çvrme daha master dı şeytanla savaştık baktık yenemicez açtık ellerimizi başladık kul euzü bi rabbin nas suresini okumaya tabi şeytan korktu kaçtı gittik kapıya son katın kapısı nasıl açıcaz tabi bn biraz bedensel eğitimide aldım kapıya ruh vurdum yamldu tabi biraz zaman geçmesi gerekli ruh la birlikte üçyönlü vurdum bnm mavi potum bitmişti sonra Edy Hamle yapıp kapıyı yıktı gittik demircinin yanına verdik mektubu okudu o da bişeyler yazdı sonra geri döndük verdik mektubu tamam dır eğitiminizi aldınız artık serbestsiniz sizler hakiki savaşçı oldunuz dediler ve ikimize kraliyet zırhı verdiler sonra akşama kadar joan köyünde ah-yu nun olduğu yerde çift kale maç yaptık seyis falanda geldi kaleci oldu edy yi 9-4 yeniyom dedim edy ye acıktınmı dedi evet dedim piknige gidek akşam oldu hocalar bizi yemeğe davet ettiler pikniğe gerek kalmadı zaten nereye piknik yapıyon akşam vakti hem yiyecekte yok yemek yedik sonra televizyon izleyesimiz geldi tabi daha elektrik icat edilmemiş o zamanlarda elektrik ne gezer mum ışığında televizyon seyrettik. orda uyuduk sabak kalkınca bizim Edy 94 lvl olmuş bnde 92 Joan nın kralı geldi başarılarından dolayı bu ismi hakettin demis artık senin adın Edy değilde EdiLee olsun demiş sonra kahraman sura gelip kralın önünde diz çöktü seni artık Joannın GM si olarak ilan ediyorum dedi ve kral oracıkta ölüvermiş EdiLee 94 kral bnse çöl haydutlarına en başlarda küfrettiğim için ban yedim...
BİR ANDA AKLIMA BÖYLE Bİ FİKİR GELDİ BENDE YAZDIM. BEĞENENLER Bİ YORUMU ESİRGEMESİNLER

Resmi Facebook sayfamız açılmıştır. Bize katılmak için aşağıdaki kutucuğa tıklayarak facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

02-19-2010, 10:01 #2 (permalink)
WEB
Muharebe Metni

Rep Gücü: 9

oha amk 1 saate okunur bu

Resmi Facebook sayfamız açılmıştır. Bize katılmak için aşağıdaki kutucuğa tıklayarak facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

04-11-2010, 12:49 #3 (permalink)
calamar66
Keder Metni

Rep Gücü: 5

oha la 20 dk da okudum ama cok güze ellerne sağlk.... Razz

Etiketleri Düzenle
Etiketler
Yok

Hızlı Yanıt+
http://metin2pvpserverleri.hareketforum.biz

Metin2 Alesta EdiLee İle ANımız xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kategorisi: Oyun - Etiketler: knight online, knightonline, metin2, metin 2, oyun, lonca savaş, loncasavası, oyunlar 1, oyunlar1, ikariam, metin2 hilesi, hileler, edilee, hileciyiz, izlesenecom, izlesene, , 1 yıl önce yüklendi Sitenize ekleyin
» Metin2 Hack-Metin2 Multihack İta :) [ Kesin Calısır.]
» Metin2 , Metin2 Hile , Hack , Multihack
» Metin2
» Metin2